Dowiedz się więcej o nas!

Ładuję...

Sklep rowerowy Roweroza.pl to suma pasji do dwóch kółek, doświadczenia w prowadzeniu salonu rowerowego i chęci rozwijania turystyki rowerowej w Polsce. Nasz zespół od lat ściga się w maratonach górskich, wyścigach szosowych oraz czynnie uprawia downhill - dzięki temu możesz mieć pewność, że w oparciu o nasz profesjonalizm doradzimy Ci rower idealnie dopasowany do potrzeb oraz charakteryzujący się najlepszym stosunkiem ceny do jakości.

Widząc ofertę sklepu, możesz przez chwilę pomyśleć, że to dobre rowery - nie! To najlepsze rowery miejskie, górskie, crossowe, trekkingowe dostępne w Polsce, topowych producentów takich jak:

- Unibike
- Cannondale
- GT
- Author
- Accent
- Dartmoor
- Mongoose
- Puky

Jeżeli interesują Cię akcesoria do roweru, części rowerowe, odzież przeznaczona do jazdy na rowerze lub wytrzymałe kaski rowerowe również dobrze trafiłeś - Nasze centrum rowerowe online dysponuje szerokim asortymentem produktów klasy średniej, wyższej i premium w możliwie najniższych cenach na rynku. Pozycje warte szczególnej uwagi to:

- opony rowerowe Schwalbe
- liczniki rowerowe
- buty na rower spd Shimano
- foteliki rowerowe Hamax
- odzież rowerowa Endura
- części rowerowe Shimano, SRAM i Dartmoor
- zapięcia rowerowe Onguard, Knog

Pamiętaj że zawsze możesz liczyć na pomoc naszych ekspertów w wyborze odpowiedniego produktu. Zapraszamy do kontaktu z warszawskim Biurem Obsługi Klienta.