Dostępne formy płatności w roweroza.pl

Przelew tradycyjny - W mailu potwierdzającym zamówienie otrzymasz dane do przelewu oraz inne szczegółowe informacje dotyczące Twojego zamówienia. Zamówienie zostanie przekazane   do realizacji w momencie zaksięgowania wpłaty na naszych rachunku lub w następnym dniu roboczym. Dane do przelewu znajdziesz również poniżej:

RWR Sp. Z o.o.
ul. Bonifacego 74 lok. 84
02-936 Warszawa
Numer konta: 81249000050000450046430783
Tytuł: Numer zamówienia

 

Przelewy24 - Po zakupie zostaniesz przekierowany na stronę Przelewy24, na której będziesz miał do wyboru płatność BLIK, szybki przelew bankowy online, karty płatnicze lub kredytowe i inne. Po sfinalizowaniu płatności, sklep natychmiast otrzyma informację o wpłacie i przystąpi do realizacji zamówienia.

 

Płatnośc przy odbiorze/za pobraniem - W momencie dostawy kurier pobierze wymaganą kwotę w postaci gotówki lub umożliwi płatność kartą lub blikiem. 
W przypadku dostawy roweru metodą "100% Gotowy do jazdy" płatność przy odbiorze możliwa jest jedynie gotówką lub blikiem. Kurier Rohling SUUS nie posiada terminala. Maksymalna kwota pobrania to 15.000 zł.

 

Raty - Po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę banku. Po wypełnieniu formularza z podstawowymi danymi, skontaktuje się z Tobą przedstawiciel banku w celu dokończenia formalności. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po otrzymaniu informacji z  Banku o uruchomionej umowie kredytowej. Tutaj znajdziesz więcej informacji odnoścnie rat.