Rowery triathlonowe

Triathlon to sport, który staje się coraz bardziej popularny, ale jednocześnie jest jednym z największych wyzwań dla ludzkiego organizmu. Ważne, aby w tym niezwykłym zadaniu mieć ze sobą najlepszy dostępny sprzęt, który będzie pomagał, a nie utrudniał i zwiększał wysiłek. 

Rowery szosowe triathlonowe to najbardziej profesjonalna kategoria rowerów szosowych. Są stworzone z myślą o profesjonalnych i amatorskich wyścigach, dlatego producenci wyposażają je w najlepsze podzespoły. 

Rower szosowy triathlonowy to koszt od 10000 zł w górę. Roweroza.pl oferuje maszyny najlepszych producentów, takich jak Cannondale i Specialized. 

Dobry rower triathlonowy musi być niezwykle wytrzymały oraz lekki. Zapewnia to rama z włókna węglowego. Zawodnik jedzie bez zbędnego obciążenia. Dobrze dobrane wąskie opony pozwalają pokonywać najdłuższe dystanse w wyścigach i w indywidualnej jeździe na czas. 

Sklep internetowy Roweroza.pl dostarczy Ci rower szosowy triathlonowy za darmo, wyregulowany i złożony, w 100% gotowy do jazdy. 

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
  1. Kup na RATY 0%
  2. Kup na RATY 0%
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę