Foteliki rowerowe

Uwielbiasz przygody na dwóch kółkach? Kup fotelik rowerowy dla dziecka i razem z całą rodziną odkrywajcie przyjemność z aktywnych godzin na świeżym powietrzu. W naszym sklepie znajdziesz wygodne i bezpieczne foteliki dla najmłodszych mocowane z przodu lub tyłu pojazdu. Poznaj naszą ofertę i znajdź krzesełko na rower, dzięki któremu zarazisz swoje dziecko pasją do przemierzania świata na siodełku.

Bezpieczny i komfortowy fotelik dla dziecka na rower

Co jest najważniejsze podczas zakupu fotelika dla dziecka na rower? Oczywiście: bezpieczeństwo. Dobrze o tym wiemy, dlatego wszystkie oferowane przez nas krzesełka spełniają surowe normy bezpieczeństwa i posiadają odpowiednie atesty. Dzięki wytrzymałym regulowanym pięciopunktowym pasom oraz wygodnym podnóżkom na stopy fotelik zapewnia małemu pasażerowi pełną stabilność i odpowiednią pozycję podczas jazdy, a dodatkowo rośnie wraz z dzieckiem, żeby służyć przez długie lata. Każdy zakupiony u nas fotelik dla dziecka na rower, bez względu na wybrany przez Ciebie model, jest w pełni bezpieczny i poddany wielu testom. Dodatkowo miękka wyściółka, wygodna regulacja, osłaniające z boku podłokietniki i wyprofilowane oparcie gwarantują najmłodszym komfort jazdy nawet w najtrudniejszych warunkach.

Znajdź idealny fotelik rowerowy – wybór modelu

Wybierając fotelik rowerowy z naszego asortymentu, nie musisz się martwić o bezpieczeństwo i wygodę swojego dziecka, a także o jakość wykonania i wytrzymałość siedziska. Konieczny jest jednak wybór modelu, który sprawdzi się w Twoim przypadku najlepiej. Oferujemy rozmaite typy krzesełek, możesz zdecydować się na fotelik rowerowy tylni lub przedni, a także wybrać model z odchylanym oparciem lub zabezpieczany kluczykiem. To Ty decydujesz, co będzie najbardziej praktyczną opcją dla Twojej rodziny, po uwzględnieniu Waszych potrzeb i możliwości finansowych.

Foteliki rowerowe – przednie czy tylne?

W naszym asortymencie znajdziesz foteliki rowerowe montowane z przodu lub z tyłu, wybór zależy od wieku i wagi dziecka, a także od preferencji rodzica.

 • Foteliki rowerowe przednie przeznaczone są dla dzieci o wadze do 15 kilogramów. W praktyce najlepiej sprawdzają się one dla najmłodszych, wymagających ciągłej obserwacji maluchów. Umożliwiają szybką reakcję w razie niepokojącego zachowania dziecka, dają rodzicowi większe poczucie kontroli nad sytuacją, ale warto pamiętać, że montaż na kierownicy lub ramie przedniej może oznaczać mniejszą stabilność roweru.
 • Foteliki rowerowe tylne są najpopularniejszą opcją ze względu na większą uniwersalność. Będą najlepsze dla starszaków, można w nich wozić dzieci do 22 kg lub do ukończenia 7 lat, czyli aż do końca etapu podróżowania w foteliku. Ten typ krzesełek jest bardziej komfortowy, ponieważ pasażer ma w nim więcej miejsca. Dodatkowo w foteliku na rower dla dziecka mocowanym za opiekunem zapewniona jest większa ochrona przed wiatrem, piaskiem, kurzem czy owadami.

Foteliki na rower w różnych cenach

U nas każdy znajdzie idealny fotelik na rower, bez względu na swój budżet. Wszystkie modele, które proponujemy, również te najtańsze, spełniają niezbędne normy bezpieczeństwa, są też wygodne dla dziecka. Główną różnicą są dodatkowe opcje takie jak możliwość odchylania oparcia czy dodatkowe zabezpieczenie z kluczykiem. Podejmując decyzję, który model siedziska na rower dla dziecka wybrać, zastanów się, czy potrzebna jest Ci opcja odchylania fotelika dostępna w droższych modelach. Nie jest ona niezbędna, lecz bardzo wygodna dla osób, które chciałyby umożliwić najmłodszym sen w krzesełku. Z kolei zabezpieczenie w postaci mocowania na kluczyk może okazać się niezwykle istotnym aspektem dla rodziców, którzy chcą bezpiecznie parkować w miejscu publicznym z zainstalowanym fotelikiem do roweru. Dzięki bogatemu wyborowi każdy może samodzielnie wybrać model krzesełka, który w pełni rezonuje z jego trybem życia, możliwościami i potrzebami.

Dlaczego warto kupić siodełko dla dziecka na rower?

Wciąż zastanawiasz się, jakie są zalety zakupu siodełka dla dziecka na rower? Młodzi rodzice często narzekają na brak czasu na realizowane swojego hobby i uprawiania sportu, tymczasem wygodny fotelik na rower umożliwia spędzanie z dzieckiem wartościowego czasu i poczucie bliskości, a jednocześnie zachowanie dobrej formy. Pokazując najmłodszym, że aktywność fizyczna jest częścią codzienności, uczymy ich zdrowych nawyków na przyszłość. Siodełko dla dziecka na rower jest też praktyczne, dzięki niemu możesz szybko odwieźć dziecko do przedszkola i ruszyć w dalszą drogę do pracy. Nasze foteliki na rower ułatwią Ci życie i zapewnią wiele niezapomnianych chwil. Postaw na styl, bezpieczeństwo i komfort, sprawiając przyjemność dziecku i całej rodzinie. Masz problem z podjęciem decyzji lub dręczą Cię pytania i wątpliwości? Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci dobrać model, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Wybierz fotelik na Roweroza.pl. Wykorzystaj dobrze pierwsze lata życia dziecka i cieszcie się wspólnymi podróżami po okolicy jeszcze zanim Twój maluch wsiądzie na pierwszy rowerek.

Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
 1. TANIEJ Kup na raty
  Fotelik rowerowy do przyczepki Burley Baby Snuggler Fotelik rowerowy do przyczepki Burley Baby Snuggler
  350,91 zł 389,90 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 389,90 zł
  Darmowa dostawa
 2. TANIEJ Kup na raty
  Fotelik rowerowy Hamax Caress 2.0 z adapterem na bagażnik Fotelik rowerowy Hamax Caress 2.0 z adapterem na bagażnik
  889,00 zł 800,10 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 889,00 zł
  Darmowa dostawa
 3. TANIEJ Kup na raty
  Fotelik rowerowy Hamax Caress Adapter Fotelik rowerowy Hamax Caress Adapter
  889,00 zł 800,10 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 889,00 zł
  Darmowa dostawa
 4. TANIEJ Kup na raty
  Fotelik rowerowy Hamax Kiss 2.0 Fotelik rowerowy Hamax Kiss 2.0
  359,00 zł 323,10 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 359,00 zł
  Darmowa dostawa
 5. TANIEJ Kup na raty
  Fotelik rowerowy Hamax Zenith 2.0 Relax z adapterem na bagażnik Fotelik rowerowy Hamax Zenith 2.0 Relax z adapterem na bagażnik
  619,00 zł 557,10 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 619,00 zł
  Darmowa dostawa
 6. Kup na RATY 0%
  Fotelik rowerowy Hamax Caress Fotelik rowerowy Hamax Caress
  889,00 zł
  Darmowa dostawa
 7. TANIEJ Kup na raty
  Fotelik rowerowy Hamax Zenith Relax Fotelik rowerowy Hamax Zenith Relax
  599,00 zł 399,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 599,00 zł
  Darmowa dostawa
 8. TANIEJ Kup na raty
  Fotelik rowerowy Hamax Zenith Fotelik rowerowy Hamax Zenith
  469,00 zł 309,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 469,00 zł
  Darmowa dostawa
 9. Kup na RATY 0%
  Fotelik rowerowy Hamax Caress Observer Fotelik rowerowy Hamax Caress Observer
  399,00 zł
  Darmowa dostawa
 10. Kup na RATY 0%
  Fotelik rowerowy Hamax Siesta Premium
  409,00 zł
  Darmowa dostawa
 11. TANIEJ Kup na raty
  Fotelik rowerowy Hamax Siesta Fotelik rowerowy Hamax Siesta
  529,00 zł 379,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 529,00 zł
  Darmowa dostawa
 12. Kup na RATY 0%
  Fotelik rowerowy Hamax Smiley Fotelik rowerowy Hamax Smiley
  369,00 zł
  Darmowa dostawa
 13. Kup na RATY 0%
  Fotelik rowerowy Hamax Sleepy Fotelik rowerowy Hamax Sleepy
  479,00 zł
  Darmowa dostawa
 14. Kup na RATY 0%
  Fotelik rowerowy Hamax Kiss Fotelik rowerowy Hamax Kiss
  329,00 zł
  Darmowa dostawa
 15. Kup na RATY 0%
  Fotelik rowerowy Hamax AMAZE (mocowanie z kluczykiem) Fotelik rowerowy Hamax AMAZE (mocowanie z kluczykiem)
 16. Kup na raty
  Fotelik rowerowy Thule Yepp Nexxt Maxi Fotelik rowerowy Thule Yepp Nexxt Maxi
  799,00 zł
  Darmowa dostawa
 17. Kup na RATY 0%
  Fotelik rowerowy Hamax Siesta Adapter Fotelik rowerowy Hamax Siesta Adapter
  529,00 zł
  Darmowa dostawa
 18. Kup na RATY 0%
  Fotelik rowerowy Hamax Caress 2.0 Fotelik rowerowy Hamax Caress 2.0
  889,00 zł
  Darmowa dostawa
 19. Kup na RATY 0%
  Fotelik rowerowy Hamax Siesta 2.0 Fotelik rowerowy Hamax Siesta 2.0
  565,00 zł
  Darmowa dostawa
 20. Kup na RATY 0%
  Fotelik rowerowy Hamax Zenith 2.0 Fotelik rowerowy Hamax Zenith 2.0
  469,00 zł
  Darmowa dostawa
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę