Gwarancja najniższej ceny w sklepie online Roweroza.pl

Ładuję...

Najlepsza oferta markowych produktów rowerowych online? Roweroza!

Szukasz roweru, części rowerowych, akcesoriów rowerowych lub innej rzeczy potrzebnej do czerpania 100% radości z jazdy na rowerze?  Skorzystaj z promocji Gwarancja Najniższej Ceny!


Jak to działa i o co chodzi?

Codziennie monitorujemy bieżącą ofertę konkurencji w celu zapewnienia możliwie najlepszych cen naszym Klientom.  Niestety, dynamika zmian na rynku jest szybsza od możliwości ich aktualizacji, w związku z czym jesteśmy gotowi  obniżyć cenę wybranego produktu, do najniższej znalezionej przez Klienta zgodnie z warunkami widocznymi poniżej.


Regulamin promocji "Gwarancja najniższej ceny"

1. Organizatorem programu „Gwarancja najniższej ceny” jest firma RWR Sp. Z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-936) przy ul. Bonifacego 74 lok. 84,  NIP: 5213758539, REGON: 366026094, adres mailowy: sklep@roweroza.pl, Telefon: 22-506-58-90.
2. Program został stworzony w celu zapewnienia klientom Sklepu Roweroza najniższych cen na rynku oraz przedstawienia najlepszej oferty.
3. Powyższym programem objęta jest cała oferta naszego sklepu.
4. Warunkiem skorzystania z programu jest zakup produktów za pomocą platformy https://roweroza.pl/
5. Program „Gwarancja najniższej ceny” gwarantuje wszystkim klientom dokonującym zakupu produktów w sklepie Roweroza, że w przypadku  wykrycia lepszej / tańszej oferty na dany produkt w sklepie rowerowym działającym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, który znajduje się w ofercie Roweroza,  przesłania drogą mailową na sklep@roweroza.pl, sprzedawca zaproponuje kontr ofertę, która powinna być taka  sama, bądź niższa na dany produkt. Odnośnikiem ceny jest suma składowa produktu + koszt dostawy.
6. Przez pojęcie "taka sama oferta" rozumie się ofertę: tej samej marki, modelu, parametrów, z takimi samymi warunkami gwarancji i dostawy,  cena końcowa liczona jest w następujący sposób: produkt + koszt dostawy.
7. Za znalezienie oferty o niższej cenie, uważa się przedstawienie linku internetowego do produktu w innym sklepie, na podstawie którego można potwierdzić, że  produkt wraz z kosztem przesyłki kurierskiej, o określonych parametrach jest dostępny w danym dniu w niższej cenie niż cena którą tego samego dnia oferuje Roweroza.
8. Dowód otrzymania niższej ceny w innym sklepie powinien być przesłany do sklepu Roweroza e-mailem na adres: sklep@roweroza.pl .
9. Sklep Roweroza zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszym Regulaminie. W takim przypadku treść zmian zostanie zamieszczona na stronie sklepu www.roweroza.pl
10. Nie dotyczy ofert allegro oraz portali ogłoszeniowych (np. olx).
11. Nie dotyczy produktów marki Specialized.