Ogumienie

Ogumienie rowerowe to w dzisiejszych czasach nie tylko proste opony ze słabym bieżnikiem czy dętki z zaworem samochodowym. Zakres ogumienia rowerowe poszerza się regularnie wraz ze wzrostem zaawansowania technologicznego w branży rowerowej. W tej chwili dział ogumienia rowerowego w naszym sklepie online obejmuje: opony rowerowe, dętki, akcesoria do systemów bezdętkowych, przyrządy i zestawy naprawcze oraz opaski oddzielające obręcz od dętki. W ofercie sklepu Roweroza.pl znajdzie opony topowych producentów takich jak Shimano, Schwalne, Specialized, Bontrager i Continental we wszystkich rozmiarach.
Zobacz jako Lista Siatka
Ustaw kierunek malejący
na stronę
 1. Bestseller
  Ground Control 2Bliss Ready to niezwykle wszechstronne opony szlakowe. Modelowanie CAD to mocniejsze klocki o powierzchni dopasowującej się do podłoża, lepsza przyczepność i efektywniejsze hamowanie. Mieszanka GRIPTON gwarantuje świetne właściwości jezdne w każdych warunkach. 
  149,00 zł
 2. Bestseller
  Opona zaprojektowana z myślą o trenażerach. Jest cichsza niż normalna opona. Specjalna mieszanka gumy, którą zastosowano w tej oponie, minimalizuje nagrzewanie, ślizganie i wycieranie się opony oraz zapewnia możliwość wygenerowania wysokiej mocy.
  129,00 zł
 3. Bestseller
  Świetna opona, do użytku w domowym zaciszu. Cicha, dobrze tłumi drgania, ciężko jest ją zużyć.
  125,00 zł
 4. Bestseller
  Łatki samoprzypelne Lezyne Smart KIT to zestaw dealny na wyścigi. Kauczuk syntetyczny pozwala na bezklejowe poprawki, ponieważ materiał ten jest elastyczny i łatwo poddaje się podczas pompowania opon. Zestaw posiada również większą samoprzylepną łatkę, którą nakleja się wewnątrz opony w nagłych przypadkach - gdy mamy do...
  14,90 zł
 5. Łatki samoprzypelne Lezyne Classic Kit, prosty, tradycyjny, użytkowy zestaw, w skład którego wchodzą: łatki, klej, płytka piłująca oraz łatka do wewnątrz opony, służący do przyklejenia jej w przypadku większego uszkodzenia. Zestaw: 1 płytka piłująca, 6 okrągłych łatek, 2 owalne łatki, 1 łatka do wewnątrz opony, 1 klej/
  14,90 zł
 6. Promocja
  Turbo Pro to zawodnicza opona, posiadająca szereg atrybutów wersji S-Works. Ambitni szosowcy chcą lekkiej, szybkiej i wytrzymałej opony, a my dajemy im Turbo Pro. Perfekcyjny bieżnik, elastyczny oplot i niezrównana mieszanka GRIPTON dają ekstremalnie niskie opory toczenia i znakomitą przyczepność w zakrętach
  103,20 zł 129,00 zł
 7. Promocja
  Od asfaltu po leśne drogi i bezdroża - Borough ma bieżnik, który na każdej powierzchni daje maksimum radości z jazdy. Borough, z gładką sekcją środkową i minimalnymi, ale wgryzającymi się w teren bocznymi klockami, łączy zalety opony do jazdy miejskiej z cechami opony trekkingowo-wycieczkowej.
  71,20 zł 89,00 zł
 8. Promocja
  Opona Tracer Sport posiada szybki bieżnik, dobrany pod kątem treningów i zawodów przełajowych. Bieżnik na każdą trasę - przyczepność dzięki centralnym klockom i nacięcia na bocznych klockach, dające pełną kontrolę na luźnym podłożu. Niska masa opon Tracer ułatwia przyśpieszanie.
  63,20 zł 79,00 zł
 9. Promocja
  Opona Tracer Pro 2Bliss Ready posiada szybki bieżnik, dobrany pod kątem treningów i zawodów przełajowych. Bieżnik na każdą trasę - przyczepność dzięki centralnym klockom i nacięcia na bocznych klockach, dające pełną kontrolę na luźnym podłożu.
  119,20 zł 149,00 zł
 10. Promocja Bestseller
  Opona Trigger Sport jest szybka na asfalcie, ubitej drodze i żwirówce, spełniając wszystkie standardy efektywnej opony przełajowej. Solidny oplot zwiększa komfort i poprawia sterowność w zakrętach, a wytrzymała mieszanka zapewnia niskie opory toczenia oraz niezbędną w jeździe przełajowej wytrzymałość. 
  63,20 zł 79,00 zł
 11. Promocja
  Opona Trigger jest szybka na asfalcie, ubitej drodze i żwirówce, spełniając wszystkie standardy efektywnej opony przełajowej. Równie niskie opory toczenia na drodze i na bezdrożu. Pasek odblaskowy poprawia widoczność.
  79,20 zł 99,00 zł
 12. Promocja
  Nie trzeba być nieskromnym, by stwierdzić, że mieszanka GRIPTON jest po prostu najlepsza na świecie. W połączeniu z bardzo elastycznym bawełnianym oplotem 320 TPI tworzy wyjątkową oponę. Zapamiętaj tę nazwę: Turbo Cotton.
  207,20 zł 259,00 zł
 13. Promocja
  Roubaix Pro to opona szosowa do jazdy wytrzymałościowej po drogach wszystkich kategorii. Jest szybka, jak przystało na zawodniczą oponę szosową, ale posiada również oplot Endurant na całym przekroju oraz ochronę przed przebiciem BlackBelt.
  119,20 zł 149,00 zł
 14. Promocja Bestseller
  Światowej klasy opona Competitive XC do jazdy po ubitym szlaku jest ultralekka, by ułatwić przyspieszanie i wspinaczkę. Szybki bieżnik i pewna trakcja na podjazdach, w ostrych zakrętach i przy hamowaniu.
  119,20 zł 149,00 zł
 15. Promocja
  Roller to agresywna, młodzieżowa opona do jazdy w każdych warunkach, dostępna w rozmiarach od 12 do 24 cali, idealna do szlifowania umiejętności i zdobywania pewności w siodle.
  55,20 zł 69,00 zł
 16. Promocja Bestseller
  Dopracowaliśmy wzór bieżnika opon Fast Trak, obrabiając każdy klocek w technologii FE Analysis. Dzięki bogatym doświadczeniom i licznym opiniom jeźdźców stworzyliśmy lekką oponę o lepszej przyczepności i mniejszych oporach toczenia. Technologia Adaptive Tread dla jeźdźców Competitive XC.
  119,20 zł 149,00 zł
 17. Promocja Bestseller
  Ground Control Sport to niezwykle wszechstronne opony szlakowe, z bieżnikiem zoptymalizowanym metodą FE Analysis. Oznacza to, że są szybsze oraz wykazują lepszą trakcję i przyczepność w każdych możliwych warunkach.
  71,20 zł 89,00 zł
 18. Promocja
  Miękka guma trzyma się mokrej drogi i kamieni, a rozmieszczenie klocków zapewnie czyszczenie bieżnika - te opony nie boją się wyzwań i zagwarantują przyczepność tam, gdzie mało kto odważy się przejść pieszo!
  119,20 zł 149,00 zł
 19. Promocja
  Miękka guma trzyma się mokrej drogi i kamieni, a rozmieszczenie klocków zapewnie czyszczenie bieżnika - te opony nie boją się wyzwań i zagwarantują przyczepność tam, gdzie mało kto odważy się przejść pieszo!
  175,20 zł 219,00 zł
 20. Promocja
  Wystarczająco szybka dla Sama Hilla i zespołu Specialized/Monster Energy Team - opona Butcher radzi sobie w najcięższym terenie; posiada szybkie, ścięte klocki środkowe i idealnie wchodzące w zakręt klocki boczne.
  207,20 zł 259,00 zł
 21. Promocja
  Crossroads, ze zmodyfikowanym popularnym bieżnikiem Crossroads, są najlepszymi i najsolidniejszymi uniwersalnymi oponami na rynku. Idealnie sprawdzają się w ruchu ulicznym, zarówno na góralu, jak typowo miejskim rowerze.
  60,00 zł 75,00 zł
 22. Promocja
  Hemisphere Sport Reflect to nowoczesna, wszechstronna i wytrzymała opona trekkingowa z solidną ochroną przed przebiciem i bieżnikiem, który zapewni pełną kontrolę na luźnym podłożu. Dzięki centralnym klockom opony nie wyhamowują roweru na twardym podłożu, a szeroko rozstawione klocki boczne zapewniają przyczepność w terenie.
  71,20 zł 89,00 zł
 23. Promocja
  Nimbus Sport Reflect to gładki, szybki bieżnik, idealny dla wszystkich, którzy chcą efektywnie przemieszczać się w mieście. Dostępne są różne szerokości do różnych modeli i stylów jazdy, dające większy lub mniejszy poziom komfortu, ale wszystkie posiadają ochronę przed przebiciem BlackBelt, która pozwala...
  71,20 zł 89,00 zł
 24. Promocja
  Opona Big Roller daje młodym kolarzom to, co najlepsze w rowerach dla dorosłych. Szersze opony oraz nowy wzór bieżnika gwarantują maksimum trakcji i stabilność w różnorodnych warunkach, a w konsekwencji większą pewność w siodle i więcej radości z jazdy!
  55,20 zł 69,00 zł
 25. Promocja
  Szerokie opony Ground Control Fat mają klocki podobne do znanych z węższych wersji, dzięki którym zapewniają rewelacyjne osiągi przy wspinaczce, hamowaniu i pokonywaniu zakrętów na fat bike'u. Pewna i efektywna jazda w każdych warunkach jest teraz czymś oczywistym.
  175,20 zł 219,00 zł
 26. Promocja
  Jeśli Twój teren jazdy jest zróżnicowany, od skate parku, przez ulice, aż po przejażdżkę po szlaku, wybierz Rhythm Lite. Szybka część środkowa nie spowalnia jazdy na dobrej nawierzchni, a duże, głębokie boczne klocki zapewniają przyczepność na nieutwardzonych drogach.
  55,20 zł 69,00 zł
 27. Promocja
  Jeśli Twój teren jazdy jest zróżnicowany, od skate parku, przez ulice, aż po przejażdżkę po szlaku, wybierz Rhythm Lite Control. Szybka część środkowa nie spowalnia jazdy na dobrej nawierzchni, a duże, głębokie boczne klocki zapewniają przyczepność na nieutwardzonych drogach.
  103,20 zł 129,00 zł

There are many variations of passages of Lorem Ipsum avail able, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour or randomised words which don't look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text.

Look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text. There are many variations of passages of Lorem Ipsum avail able

Zobacz jako Lista Siatka
Ustaw kierunek malejący
na stronę