Bagażniki

Bagażniki rowerowe to elementy, które docelowo montuje się nad tylnym kołem w rowerze. Bagażniki do rowerów występują w wersjach z regulowaną wysokością, odpowiednie do rowerów z kołami 24" do 29". Bagażnik zamontowany do roweru pozwoli na przewóz bagażu od 5 do 25 kg w zależności od jakości tego akcesorium. W większości wykonane są z aluminium, te tańsze ze stali. Jedyne o czym warto wiedzieć przed zakupem bagażnika, to czy będzie pasował do roweru z hamulcem tarczowym. Warto pamiętać, że producenci sportowych ram szosowych oraz górskich nie zakładali że rower przeznaczony do jazdy sportowej będzie przystosowywany do przewozu ładunków - zalecamy kontakt przed zakupem bagażnika w przypadku braku 100% pewności że będzie odpowiedni. W ofercie posiadamy bagażniki marki Topeak, M-Wave oraz Accent i Kellys.
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

There are many variations of passages of Lorem Ipsum avail able, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour or randomised words which don't look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text.

Look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text. There are many variations of passages of Lorem Ipsum avail able

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę