Bagażniki

Bagażniki rowerowe to elementy, które docelowo montuje się nad tylnym kołem w rowerze. Bagażniki do rowerów występują w wersjach z regulowaną wysokością, odpowiednie do rowerów z kołami 24" do 29". Bagażnik zamontowany do roweru pozwoli na przewóz bagażu od 5 do 25 kg w zależności od jakości tego akcesorium. W większości wykonane są z aluminium, te tańsze ze stali. Jedyne o czym warto wiedzieć przed zakupem bagażnika, to czy będzie pasował do roweru z hamulcem tarczowym. Warto pamiętać, że producenci sportowych ram szosowych oraz górskich nie zakładali że rower przeznaczony do jazdy sportowej będzie przystosowywany do przewozu ładunków - zalecamy kontakt przed zakupem bagażnika w przypadku braku 100% pewności że będzie odpowiedni. W ofercie posiadamy bagażniki marki Topeak, M-Wave oraz Accent i Kellys.
Zobacz jako Lista Siatka
Ustaw kierunek malejący
na stronę
 1. Jeżeli cenisz sobie jakość i niezawodność to produkty marki Topeak są stworzone dla twoich potrzeb. Bagażnik turystyczny o mocnej konstrukcji, do rowerów z hamulcem tarczowym, przystosowany do sakw bocznych oraz toreb w systemie QuickTrack.
  199,90 zł
 2. Bagażnik zaprojektowany do wycieczek w ciężkim górskim terenie i nie tylko... Doskonale sprawdza się z rowerami full-suspension. Jeżeli cenisz sobie jakość i niezawodność to produkty marki Topeak są stworzone dla twoich potrzeb.
  199,90 zł
 3. Bagażnik zaprojektowany do wycieczek w ciężkim górskim terenie i nie tylko... Doskonale sprawdza się z rowerami full-suspension. Jeżeli cenisz sobie jakość i niezawodność to produkty marki Topeak są stworzone dla twoich potrzeb.
  199,90 zł
 4. Jeżeli cenisz sobie jakość i niezawodność to produkty marki Topeak są stworzone dla twoich potrzeb. Bagażnik turystyczny o mocnej konstrukcji, przystosowany do sakw bocznych oraz toreb w systemie QuickTrack.
  159,90 zł
 5. Jeżeli cenisz sobie jakość i niezawodność to produkty marki Topeak są stworzone dla twoich potrzeb. Bagażnik turystyczny zaprojektowany specjalnie do 29" kół i kompatybilny z ramami wyposażonymi w hamulce tarczowe. Posiada mocną konstrukcję z drążonych aluminiowych rurek i system QuickTrack kompatybilny ze wszystkimi torbami z serii...
  179,90 zł
 6. Bagażnik belkowy, świetny wybór dla weekendowych turystów, dla których ważna jest uniwersalność.Jeżeli cenisz sobie jakość i niezawodność to produkty marki Topeak są stworzone dla twoich potrzeb.
  139,90 zł
 7. Firma M-Wave jest producentem szerokiej gamy akcesoriów rowerowych. Marka pochodzi z Niemiec i znana jest już na całym świecie. Produkty cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze względu na jakość oferowanych produktów oraz bardzo atrakcyjną cenę. Produkty M-Wave to niemiecka precyzja wykonania i wysoka jakość.
  99,99 zł

There are many variations of passages of Lorem Ipsum avail able, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour or randomised words which don't look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text.

Look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text. There are many variations of passages of Lorem Ipsum avail able

Zobacz jako Lista Siatka
Ustaw kierunek malejący
na stronę