Foteliki rowerowe

Foteliki rowerowe są niezbędnym wyposażeniem każdego aktywnego rodzica. Dzięki fotelikom rowerowym do przewozu dzieci, możemy cieszyć się z jazdy wraz z pociechą - nie martwiąc się o jej komfort i bezpieczeństwo. Nowoczesne foteliki dla dzieci marki Hamax (Siesta, Kiss, Smiley i inne), produkowane są z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Producent dba o każdy szczegół fotelika rowerowego. Ponieważ dziecięce foteliki rowerowe przeznaczone są do różnych typów rowerów, możemy w naszej ofercie znaleźć foteliki dziecięce montowane zarówno do bagażnika jak na ramę roweru. Dziecięce foteliki rowerowe przeznaczone są na ogół dla dzieci o wadze do 22 kg.
Zobacz jako Lista Siatka
Ustaw kierunek malejący
na stronę
 1. Raty 0%
  Fotelik rowerowy z możliwością odchylania pod kątem 20°, co umożliwia dziecku wygodny sen. Mocowany wyłącznie do bagażnika. Przeznaczony dla dzieci do wagi 22kg.
  679,00 zł
 2. Raty 0%
  Fotelik rowerowy z możłiwością odchylania pod kątem 20°, co umożliwia dziecku wygodny sen. Mocowany do rury podsiodłowej. Przeznaczony dla dzieci do wagi 22kg.
  649,00 zł
 3. Raty 0%
  Nowość w ofercie firmy Hamax, fotelik rowerowy z odchyleniem pod kątem 12,5°, montowany do rury podsiodłowej. Przeznaczony dla dzieci o wadze do 22kg.
  499,00 zł
 4. Raty 0%
  Fotelik rowerowy Hamax montowany do rury podsiodłowej. Przeznaczony dla dzieci o wadze do 22kg. Fotelik nie jest odchylany.
  369,00 zł
 5. Raty 0%
  Fotelik mocowany z przodu roweru, przeznaczony dla dzieci o wadze do 15 kg.
  399,00 zł
 6. Raty 0%
  Fotelik rowerowy Hamax montowany z tyłu roweru do rury podsiodłowej. Przeznaczony dla dzieci o wadze do 22kg. Fotelik nie jest odchylany.
  369,00 zł
 7. Raty 0%
  Fotelik rowerowy z możliwością odchylania pod kątem 12,5°, co umożliwia dziecku wygodny sen. Mocowany do rury podsiodłowej. Przeznaczony dla dzieci do wagi 22kg.
  425,00 zł
 8. Raty 0%
  Fotelik rowerowy Hamax montowany z tyłu roweru do rury podsiodłowej. Przeznaczony dla dzieci o wadze do 22kg. Fotelik nie jest odchylany.
  289,00 zł

There are many variations of passages of Lorem Ipsum avail able, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour or randomised words which don't look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text.

Look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text. There are many variations of passages of Lorem Ipsum avail able

Zobacz jako Lista Siatka
Ustaw kierunek malejący
na stronę